Kalendář akcí

Červen 2019
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
eBRÁNA webarchitect

© 2006 www.macaksgym.cz

Plastická chirurgie

Kickbox, Muay Thai, MMA - Oddíl Macak´s GYM

Sportovní klub – MACAK‘S GYM byl založen v roce 1994 za účelem výcviku bojových sportů a to zejména kickboxu, thaiboxu a MMA (Mix Martial Arts). 

 

V současné době má oddíl dvě tělocvičny, jednu v Pardubicích a jednu v Hradci Králové. Do budoucna bychom chtěli expandovat i do dalších měst východních Čech. Tréninky jsou zaměřeny jak na výuku klasické sebeobrany, tak na čistě sportovní formu neboli zápasení v ringu (kickbox, thaibox), popř. v kleci - octagonu (MMA) a to jak na amatérské, tak i na profesionální úrovni.

V našich řadách jsou vítané všechny věkové kategorie, dívky, chlapci, ženy, muži. Základní tréninkové skupiny tvoří dětská skupina ve věku 6 – 13 let a 2 dospělé skupiny, skupina začátečníků a skupina pokročilých. V našem oddíle cvičí kolem 200 sportovců, o které se stará 7 kvalifikovaných trenérů. Pro své členy pravidelně pořádáme různá soustředění (tréninkové campy), semináře a účastníme se i exhibičních vystoupení.

 

MACAK‘S GYM patří mezi nejúspěšnější a největší oddíly bojových sportů v ČR a je členem Českého svazu fullcontactu (kickbox) a České muay thai asociace (thaibox).

Za dobu své existence bylo v našem oddíle vychováno několik prvotřídních závodníků, kteří se prosazují nejen na domácí půdě, ale i v evropském a světovém měřítku. V našich řadách bylo a je několik medailistů z ME a Mistrovství světa, kteří se pravidelně jezdí zdokonalovat do kolébky thaiboxu - Thajského království.

Pro zájemce o tento bojový sport nabízíme vyjma již zmíněné výuky kickboxu, thaiboxu, MMA a výuky sebeobrany, také zvýšení fyzické kondice, snížení nadváhy a posílení sebevědomí. Dále nabízíme i možnost individuálních lekcí či skupinových tréninků v rámci letní/zimní přípravy (např. pro hokejové, fotbalové kluby aj.)Cykloshop | Florbalové hole | Freestyle motocross | Prodej jízdních kol | Sportovní vybavení