Kalendář akcí

Červen 2019
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
eBRÁNA webarchitect

© 2006 www.macaksgym.cz

Plastická chirurgie

Nábor nových členů

Nové i staronové zájemce o náš sport přijímáme v průběhu celého roku.

Každý kdo má zájem nebo jenom přemýšlí, že by s tímto sportem začal, se může kdykoliv přijít podívat na náš trénink nebo si rovnou s námi zacvičit, tento zkušební trénink je samozřejmě zdarma a zcela nezávazný, poté se můžete v klidu rozmyslet, jestli Vás právě tento sport zaujal. K tréninku je ze začátku zapotřebí pouze tričko a sportovní kraťasy nebo tepláky.

Naše tréninkové skupiny:
Thaibox děti (děti 6 - 13 let)

Tato skupina je určena pro děti. Na tréninku jsou vždy 2 kvalifikovaní trenéři, kteří si rozdělují děti do 2 tréninkových skupin, dle věku a zkušeností.

Obsahem tréninků je osvojení si základů našeho bojového sportu, sebeobrany, nácvik techniky a taktiky, strečink a mírné posilování s vlastním tělem. Do každého tréninku jsou pravidelně zařazovány hry a soutěže, tak aby se děti během tréninků pobavily, odreagovaly a zároveň jsme udrželi potřebnou koncentraci.

Thaibox dospělí (dívky a chlapci od 14-ti let, ženy, muži)

Tato skupina je určena pro začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé i závodníky.

Obsahem tréninků je nácvik techniky, taktiky, bojových dovedností, nácviky ve dvojicích, nácviky s pomocí aparátů (lapy, pytle apod.), sparing (dobrovolně), dále také nezbytný strečink a kondiční část - posilování zejména s vlastním tělem, kruhový trénink.


Co můžete tímto sportem získat a co Vám náš oddíl poskytne:

- zvýšení fyzické kondice

- osvojení sebeobrany

- zvýšení sebevědomí

- zpevnění postavy a snížení nadváhy

- zlepšení kloubní pohyblivosti

- dále existuje možnost i individuálních lekcí, zúčastňovat se našich seminářů a soustředění

- tento sport lze provozovat čistě kondičně, bez kontaktně

- po dosažení určité fyzické a technické úrovně možnost účasti na závodech a dále možnost provozovat tento sport i profesionálně

- u dětí že se zaměřujeme na rozvoj pohybových dovedností, trénink probíhá formou her a soutěžíCykloshop | Florbalové hole | Freestyle motocross | Prodej jízdních kol | Sportovní vybavení