Kalendář akcí

Červen 2019
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
eBRÁNA webarchitect

© 2006 www.macaksgym.cz

Plastická chirurgie

Sponzorská nabídka

Nabídkový list sportovního klubu kickboxu

Pro Vaši firmu nabízíme tyto formy propagace a prezentace:

A. Sponzorování jednotlivých sportovců

Osobnosti sportovců jsou gestory kvality a úspěchů aktuálních výrobků či služeb podnikatele, respektive podniku. Reklama může být zajištěna pomocí vyobrazení sportovce na produktech firmy, dále pak podporou prodeje, např. autogramiády, akce pro spotřebitele, předvádění výrobků, hry o zisk, reklama na civilním i sportovním oděvu.

B. Sponzorování sportovních akcí (viz jednotlivé „ceníky reklamy“ na každou akci)

Další reklamní možnosti:

Titul „Hlavní sponzor“, název celé akce může být shodný s názvem firmy.

Možnost prodeje firemních produktů ve stáncích, rozmístění propagačních letáčků v prostorách haly.

C. Tato forma sponzorování přináší nejširší možnosti činnosti tím,

že sportovní klub disponuje jak sportovci, tak pořádáním sportovních akcí, seminářů, výcvikových táborů, exhibicí pro diváky, rodiče, fanoušky, atd.

Další možnosti reklamy: umístění reklamních tabulí (ve všech prostorách klubu, u vchodu), užívání sportovního i civilního oděvu členy klubu, který by reprezentoval Vaši firmu s nátiskem Vámi požadovaného textu, zmíněný oděv lze použít i při propagačním fotografování, natáčení televizních šotů či instruktážních filmů, účast závodníků na prezentaci sponzora, další možná propagace je prostřednictvím rozhovorů pro tisk i pro milióny diváků u televizních obrazovek.

D. Dále nabízíme členství v klubu,

využívání klubových tělovýchovných služeb (trénink, rehabilitace, individuální hodiny kickboxu a sebeobrany), zvláštní akce jako tréninkový tábor s podnikateli, seminář o kickboxu pro veřejnost.Cykloshop | Florbalové hole | Freestyle motocross | Prodej jízdních kol | Sportovní vybavení